Jestem w ciąży

Powiem wam coś dziewczyny. Normalnie nie uwierzycie bo ja jeszcze sama nie wieżę. Jestem w drugim miesiącu ciąży. Byłam wczoraj w przychodni gdzie przyjmuje lekarz ginekolog warszawa i on zrobił mi badanie usg ginekologiczne. Po badaniu potwierdził mi, że jestem w ciąży i zaproponował od razu prowadzenie ciąży przez ginekologa. Lekarz ma dobra opinię chodzi do niego kilka moich koleżanek i po chwili namysłu przystałam na propozycję.

Lekarz jest bardzo konkretny i dobrze się czuję u niego w gabinecie. Odpowiada na wszystkie moje pytania i udziela wielu cennych rad. Sądzę, ze dobrze poprowadzi moją ciążę i doczekam się już za kilka miesięcy zdrowego i kochanego bobaska.  Jeszcze jedno lekarz ma anielską cierpliwość i ze spokojem oraz uwagą tłumaczy mi rzeczy o które jestem w stanie zapytać nawet dziesięć razy. Po kilku wizytach doszłam do wniosku, ze takiego lekarza to naprawdę trzeba szukać ze świeczką.

Oczywiście poleciłam go moim koleżanką. Mi także zależy na tym aby i one miały dobra opiekę bo jak wiadomo kobiece sprawy to nie przelewki.

Dodaj komentarz