pojazdy motoryzacyjne

Gdy nie posiadasz własnego samochodu, a pilnie go potrzebujesz, to zdecyduj się na wynajem samochodów. Możesz także potrzebować wyjątkowego samochodu na imprezę okolicznościową, na przykład na ślub czy wielki bal.

Rent a car Warsaw oferuje wszelkiego rodzaju samochody do wynajęcia : dostawcze, osobowe, autokary, busy, mini busy, jak równię luksusowe limuzyny. Prowadzimy wynajem jednorazowy oraz długoterminowy dla firm. Posiadamy szeroki asortyment samochodów od drogich i luksusowych po tańsze i bardziej ekonomiczne. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, proponując mu jak najkorzystniejsze dla niego warunki wynajmu. Oferujemy także dodatkowe wyposażenie – wszystko po to, aby klient był jak najbardziej zadowolony z naszych usług.

Oferujemy ponadto przewozy autokarowe warszawa na terenie kraju oraz międzynarodowe. Gwarantujemy nowoczesne autokary z pełnym wyposażeniem, a przy tym komfortowe i bezpieczne. Kierowcy to zawodowcy z długoletnim stażem. Z nami zawsze dojedziesz do celu swojej podróży!

Dodaj komentarz