Samchodem przez USA – Chicago

Kiedy byłem z odwiedzinami u swoich znajomych w Chicago, nie spodziewałem się, że będę miał okazję poznać tak wiele wspaniałych miejsc. Wprost przerosło to moje nawet i najśmielsze oczekiwania. Chicago to miasto, które utożsamiane powinno być z nowoczesnością.

chicago my

To, co mnie tam uderzyło, to przede wszystkim wielokulturowość, która dostrzegalna jest tam na każdym kroku. Mimo, że głównie przebywałem wśród Polaków, to miałem też i możliwość poznać mieszkańców innych krajów. Świetnie spędziliśmy czas na zabawie. Chicago wręcz żyje samo sobą.

chicago noca

O tym mogłem się całkowicie przekonać. Po prostu, wszędzie gdzie się udaliśmy było pełno ludzi. Ludzi życzliwych, którzy zawsze służyli nam pomocą i dobrym słowem. Imprezy, na których miałem okazję tam być nie mogą się równać z  żadnymi innymi. To miasto jest tak samo dynamiczne zarówno dniem jak i nocą. Każdy może to potwierdzić, kto też już miał okazję tam być. Gdybym miał zwrócić uwagę na jedną rzecz, która podobała mi się tam najbardziej, to naprawdę miałbym chyba problem z wytypowaniem jej. Wszystko, po prostu wszystko jest tam zachwycające w takim samym stopniu. Nie było chyba rzeczy, nad którą nie zatrzymałbym się na dłużej.

chicago_police